More

  Nga 1 shkurti është planifikuar administrata të kthehet në punë me orar të plotë

  Duke pasur parasysh se numri i të infektuarve me Covid-19 është zvogëluar, nga 1 shkurt 2021 është planifikuar administrata të kthehet në punë me orar të plotë, njoftojnë për MIA nga Qeveria.
  Për këtë qëndrim siç nënvizoi zëdhënësi i Qeverisë, Dushko Arsovski do të kërkohet mendim edhe nga Komisioni për Sëmundje Infektive.

   

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Delegacion i ‘El Hilal’ takim me kreun e qytetit të Shkupit

  Një delegacion i El Hilalit i përbërë nga Behixhudin Shehapi, kryetar, Talat Sadiku, nënkryetar dhe Ali Sadiku, sekretar u...

  Gjermania i dha lamtumirën Angela Merkel me gjashtë minuta duartrokitje të vazhdueshme

  Gjermania i dha lamtumirën Angela Merkel me gjashtë minuta duartrokitje të vazhdueshme. Gjermanët e zgjodhën atë për t’i udhëhequr, dhe...

  726 raste të reja, 368 të shëruar dhe shtatë të vdekur nga KOVID-19

  Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë bërë 3 144 testime ndërsa janë regjistruar 726...

  Boban Iliq përfundimisht hyn në burg

  Boban Iliq përfundimisht hyn në burg. Siç bëri me dije për TV SHENJA zëvendës drejtori i burgut të Kumanovës...