More

  Një talent shqiptar nga Gjermania promovon këngën e tij të parë

  Muaz Alji është një këngëtar i ri nga Gjermania që po debuton me këngë e tij të parë të quajtur  “Bleib beib mir “ . Kënga dhe klipi janë në platformen Youtube në kanalin “ Arkiva “.

  Menagjeri i artistit është Meti Memedi nga Tetova i cili thot që artisti do të sjell edhe shumë projekte të reja se shpejti .

  Klipi i këngës :

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zgjedhjet lokale/ Menduh Thaçi: Koalicion me të gjithë përveç me BDI-në

  Ish kryetari i komunës së Tetovës Sadi Bexhetit do të kërkojë edhe një mandat nga qytetarët e Tetovës si...

  Spanja nis sezonin veror, maska do të mbahet edhe brenda në ujë

  Spanja e ka nisur sezonin veror për këtë vit, ndonëse e goditur më fortë se kurrë në sektorin jetik...

  Në Bllacë u inauguruan “Muri i Kujtesës” dhe parku “Hasan Prishtina”

  Sot në brezin ndërkufitar në mes të Kosovës dhe Maqedonisë së Veriut, aty ku para 22 viteve kishte ndodhur...

  Sadi Bexheti shpalli kandidaturën për kryetar të Komunës së Tetovës

  Partia Demokratike Shqiptare e shpalli kandidaturën për kryetar të Komunës së Tetovës. Kandidati i PDSH-së për të parin e...