More

  Njerëzit e palumtur postojnë këto 3 gjëra në rrjetet sociale


  Ekspertët kanë veçuar disa postime, që tregojnë se në jetën reale këto njerëz janë të palumtur.

  Ju sjellim pikërisht këto 3 postime:

  1. Postojnë vazhdimsht edhe gjëra pa rëndësi

  Këto persona janë të varur shumë nga teknologjia dhe nuk e imagjinojnë dot jetën e tyre pa bërë status.

  Mjafton të jenë në qëndër të vëmendjes!

  2. Postojnë direkt arritjet e veta

  Jeta boshe e tyre bën që çdo gjë të mirë që i ndodh në jetë t’ja tregojnë të tjerëve.

  Kjo është një shenjë e cila tregon se dëshironi të tregoni lumturinë tuaj.

  Në fakt, nëse postoni gjëra të tilla, nuk tregon lumturinë tuaj, por vetëm dëshirën tuaj për të plotësuar jetën tuaj boshe.

  3. Postime romantike nga jeta e tyre në çift

  Kërkimet kanë nxjerrë përfundimin se njerëzit të cilët postojnë foto, apo shprehje romantike për jetën e tyre në çift, në fakt ndihen të pasigurtë.

  Njerëzit e sigurt nuk e kanë të nevojshme, t’i tregojnë të tjerëve sa shumë e duan njëri-tjetrin.

  /Derveni.info

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Hasani: Pandemi ka pasur edhe në kohën e profetit Muhamed, masat i sollëm që me qetësi të kalojmë festat

  Zëvendës ministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani në konferencën e sotme për shtyp tha se masat restriktive kanë qenë të...

  Nga sot, fermerët mund të aplikojnë për subvencione

  Aplikimi për marrjen e subvencioneve bujqësore fillon sot, dhe do të zgjasë deri më 31 maj të këtij viti....

  Gjatë orës policore do të mund t’i shëtisim kafshët shtëpiake, në këtë orar!

  Në vendimin e qeverisë, për kufizim të lëvizjes, parashihet që gjatë orës policore, pronarët të mund t’i shëtisin jashtë...

  Mbyllen edhe klubet e fitnesit dhe bastoret

  Në vendimin e sotëm të Qeverisë, parashihet edhe mbyllje e klubeve të fitnesit, bastoreve dhe me këtë, edhe ndërprerje...