More

  Operacioni i shpëtimit te “Mavrovka” përfundoi me sukses

  Operacioni i shpëtimit afër qendrës tregtare “Mavrovka” përfundoi me sukses. I riu që u përpoq të bënte vetëvrasje duke u hedhur nga tarraca e ndërtesës u shpëtua, shkruan gazeta KOHA.

  Policia arriti ta bindë atë dhe të rikthehet në banesë. Policia negocioi me të për disa orë, ndërsa një dyshek shpëtimi ishte vendosur afër ndërtesës.

  Përveç policisë, në terren ishin ekipet e Njësisë së Zjarrfikësve të Qytetit të Shkupit dhe Ambulanca.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ahmeti: Marrëveshja e Prespës si ajo e Ohrit

  Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, në 3 vjetorin e nënshkrimit të marrëveshjes së Prespës, ka theksuar se qytetarët e...

  BFI: As këtë vit nuk mund të kryhet haxhi

  Bashkësia Fetare Islame e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar, se as këtë vit nuk mund të kryhet haxhi. Siç sqarojnë...

  SHQIPËRI, 29 QENDRA SHËNDETËSORE TË REJA NGA THETHI NË KSAMIL

  Prej sot 29 qendra të reja shëndetësore nga Thethi në Ksamil do të jenë të hapur në pritje të...

  Shefqet Krasniqi shtrihet në Spital, i rëndohet gjendja pasi u infektua me virus

  Hoxhë Shefqet Krasniqi është infektuar me COVID-19. Gazeta inFokus mëson se hoxhë Krasniqi është shtrirë në Klinikën Infektive pasi iu...