More

  Parashikimi i motit për sot

  Moti në vend do të jetë me vranësira të ndryshueshme me periudha të diellit. Rreth mesditës dhe pasdites moti do të jetë jostabil me shi lokal të rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë të përforcuar.

  Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej 7 deri në 15 gradë Celsius, ndërsa temperatura maksimale do të arrijë prej 20 deri në 30 gradë Celsius.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shkup: Zjarrfikësit në aksion shpëtimi

  Shkup 16 Qershor 2021 Ekipet zjarrfikëse së bashku me pjestarët e njësiteve policore sot kanë kryer stërvitje dhe kanë simuluar...

  Dështimi i komplotit të Bozhidar Spasiq, rritet përkrahja ndaj Ali Ahmetit!

  Rrëfimi i kryeudbashit serb, Bozhidar Spasiq ka nxjerrë në shesh të palarat e disa politikanëve shqiptarë nga Maqedonia e...

  Besa përgaditet për fitore në Saraj. Ja kandidati i mundshëm?!

  Partia e Bilal Kasamit ka ndezur motorët për zgjedhjet lokale 2021. Aktivitetet e strukturës partiake tashmë kanë filluar punën...

  Përleshje me armë zjarri në Haraçinë, disa të lënduar dhe të arrestuar

  Një përleshje me armë zjarri ka ndodhur rreth orës 2 pas mesnate në Haraçinë, ku të plagosur kanë mbetur...