More

  Parashikimi i motit për sot

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell. Pasdite në disa vende do të ketë kushte për reshje të shiut dhe do të fryjë erë e përforcuar.

  Temperaturat minimale do të lëvizin prej 8 deri 15 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 22 deri 30 gradë Celsius.
  Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë i ndryshueshëm. Paradite do të ketë diell, ndërsa pasdite vranësira dhe reshje të shiut. Temperaturat do të arrijnë deri në 27 gradë Celsius.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zvicra luan sot ndeshjen ndaj Turqisë, formacionet e mundshme

  Kombëtarja e Zvicrës do ta zhvillojë sot ndeshjen e rrethit të tretë dhe të fundit për fazën e grupeve...

  Shkup, filloi spërkatja kundër mushkonjave

  Qyteti i Shkupit njofton se sot dhe nesër në orët e hershme të mëngjesit do të bëhet spërkatja me...

  Tualeti i çerdhes “Rinia” në Tetovë, foto e vitit

  Tualeti në foto është projekt i realizuar nga Komuna e Tetovës në çerdhen Rinia në Tetovë njoftoi kryetarja e...

  Philip Reeker vjen në Ohër

  Departamenti Shtetëror i SHBA-ve mbrëmë njoftuan se ushtruesi i detyrës, zëvendës-ndihmë Sekretari i SHBA-ve për Evropë dhe Euroazi, Philip...