More

  Përleshje masive në një lokal në Çair

  Forca te shumta policore kanë zbarkuar në rrugën “Cvetan Dimov” ne Çair, afër marketit Kipper, raporton Zyrtare.net

  Raportohet se mu në këtë rrugë ka ndodhur një perleshje masive mes dy grupve në një kafiteri që ndodhet në këtë zonë.

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Klubi Malor “Gryka e Dervenit” sot vizitoi Matkën

  Klubi malor "Gryka e Dervenit" sot ka organizuar ecje rekreative në Kanjonin e Matkës. Në këtë ekspeditë përplot...

  “Fshati i mrekullive” me zero raste që nga fillimi i pandemisë

  Një fshat në Gjermani i ka rezistuar COVID – 19 që nga fillimi i pandemisë, e deri më tani,...

  Turqia heq testin PCR për këto shtete

  Aviokompania Turkish Airlines (THY) njoftoi se testi PCR i zbatuar për hyrjen në Turqi në kuadër të masave kundër...

  Grubi dhe identiteti kombëtar

  Kultura tradicionale e një kombi përmban doket dhe zakonet, mënyrën e jetesës kolektive, komunikimin dhe krijimtarin gojore. Ta kultovosh...