More

  Policia arreston dilerin e drogës nga Shishova


  Gjatë ditës së djeshme rreth orës 18:20 minuta në fshatin Shishovë të Komunës së Sarajit, policia pas informatave paraprake dhe urdhrit gjyqësor ka privuar nga liria 30 vjeçarin M.P. nga Shkupi, sepse gjatë bastisjes së kryer ndaj tij, në shtëpinë e tij dhe vikend shtëpizën është gjetur një sasi e marijuhanës, metamfetamin dhe një peshore digjitale. Pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të ngritët padi adekuate./Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Protesta për tragjedinë në Tetovë, kërkohet përgjegjësi dhe drejtësi

  Në Tetovë po mbahen protesta si shenjë revolte ndaj zjarrit që dogji spitalin modular në Tetovë. Protestuesit thonë se...

  Largimi i Salah nga Liverpool, Klopp: Nuk jam i përfshirë në këtë proces

  Traineri i Liverpoolit nuk dha asnjë informacion në lidhje me rinovimin e kontratës së Mohamed Salah. “E vetmja gjë që...

  Komuna Saraj me njoftim të rëndesishëm për banorët

  Ditëve të fundit vërehet një fenomen i ndezjes së zjarreve bujqësore por edhe deponive të egra gjithandej teritorit të...

  BDI zbulon slloganin për Zgjedhjet lokale – Zgjidh Jetë, Voto Blertë

  “Zgjidh Jetë, Voto Blertë”- është sllogani i Bashkimit Demokratik për Integrim për zgjedhjet e ardhshme lokale që do të...