More

  Rënie e çmimit të Bitcoin dhe jo vetëm – kriptovalutat me ‘humbje të mëdha’

  Monedhat digjitale duhet të pranojnë humbjen e madhe që ndodhi në fillim të javës.

  Bitcoin vlente më shumë se 66,000 dollarë të hënën në mëngjes.

  Por më pas kriptomonedha më e madhe u ra në vlerë papritmas dhe aktualisht po tregtohet për gati 60,000 dollarë.

  Situata nuk duket më e mirë as për monedhat e tjera digjitale: Ethereum ra nga 4,700 në 4,300 dollarë brenda natës. Binance Coin, Solana, Cardano, XRP dhe Polkadot janë gjithashtu “thellë në të kuqe”.

   

  Tabela e mësipërme tregon vlerën e Bitcoin që ishte në shtatë ditët e fundit

  Së paku deri më tani është e paqartë se nga vjen rënia e çmimit.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Alarm në qendër të Shkupit

  Televizioni Klan Maqedoni para pak minitash ka raportuar se eshte bllokuar një pjesë e qendrës së Shkupit. Ja edhe postimi...

  Alternativa pritet të marrë 2 ministra 3 zv/ministra dhe 25 drejtori

  Bekim Sali nga Alternativa për TV21 është deklaruar në lidhje me zërat se Alternativa synon të merr Ministrinë e...

  Austri, 7 mijë euro gjobë ose burg për ata që refuzojnë vaksinën

  Ata që refuzojnë vaksinimin në Austri pasi masa për vaksinimin e detyrueshëm të hyjë në fuqi do të gjobiten...

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup jep njoftimi, nga ky muaj do të ndryshojnë terminet për viza pune

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup njofton se nga muaji shkurt do të ndryshojnë terminet për viza pune dhe se...