More

  Rrahje masive mes vajzave në Shkup

  Tashmë për disa ditë në rrjetet sociale po qarkullon një video ku shihet se si disa vajza rrahen mes vete në Shkup. Sipas pamjeve shihet se, më konkretisht ngjarja ka ndodhur prapa Stacionit të Hekurudhave në Shkup. Nga Ministria e Punëve të Brendshme thonë se gjatë ditës së diel, respektivisht në orën 4 të mëngjesit në SPB Shkup është raportuar për prishje të rendit publik në një objekt gastronomie në afërsi të Stacionit të Hekurudhave dhe se po punohet për zbardhjen e plot të rastit.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Gropë 10 metra e thellë, mbyllet aksi rrugorë Dibër-Mavrovë

  Që në orën 8 në mëngjes për komunikacion është mbyllur rruga rajonale Dibër – Mavrovë, tek Banja Kosovrast, për...

  Parashikimi i motit për sot

  Moti sot pritet të jetë kryesisht me vranësira, me shi të kohëpaskohshëm gjatë paradites. Temperatura maksimale pritet të jetë nga...

  Sot votojnë personat e sëmurë, të pafuqishëm dhe të burgosurit

  Të drejtë vote në këto zgjedhje lokale kanë gjithsej 1 milion e 824 mijë e 864 persona, shkruan Alsat....

  Ganiu-Shilegov: Rrugën ‘Cvetan Dimov’ do ta bëjmë me 6 korsi

  Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu së bashku me kryetarin e Qytetit të Shkupit Petre Shilegov, premtoi tre...