More

  Sadi Bexheti shpalli kandidaturën për kryetar të Komunës së Tetovës


  Partia Demokratike Shqiptare e shpalli kandidaturën për kryetar të Komunës së Tetovës. Kandidati i PDSH-së për të parin e Tetovës, Sadi Bexheti ka treguar prioritetet e tij të cilat synon t’i realizojë si kryetar i Tetovës.

  “Përveç se të tregoj problemet, unë jam këtu që t’ju jap shpresë. Unë kam qenë kryetar i këtij qyteti, kam jetuar, jetoj dhe do të vazhdoj të jetoj në këtë qytet. E njoh mirë këtë vend, çdo mahallë të saj, çdo rrugicë dhe çdo fshat”, deklaroi Bexheti.

  /Derveni.info

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Incident i armatosur në Bukoviq

  Para pak çastesh në vendbanimin Bukoviq ka ndodhur një incident i armatosur, njofton derveni.info. Jo zyrtarisht thuhet se janë përleshur...

  Klubi malor “Gryka e Dervenit” viziton kompaninë “Dauti Komerc”

  Sot përfaqësuesit e kryesisë së Klubit Malor "Gryka e Dervenit" në përbërje Kryetarja Imran Jonuzi nënkryetari Ramadani Zufer dhe...

  Përleshje fizike mes të burgosurve në Burgun e Idrizovës

  Rrahje mes të burgosurve në burgun e Idrizovës. Në Sektorin për Punë të Brendshme Shkup, dje rreth orës 18:50...

  Kush janë 140 deputetët që do të ulen në karriget e Parlamentit të ri të Shqipërisë

  Kryetari i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi, pak më parë, shpalli mbylljen e procesit të numërimit të votave...