More

  Shkup: Aksident i madh në Stenkovec


  Një aksident sonte ka ndodhur në Stenkovec të Shkupit ku dy vetura janë përplasur duke shkaktuar kështu pesë të lënduar, njofton gazeta KOHA nga vendngjarja.

  Mercedesi me targa të Shqipërisë dhe vetura Mazda janë ndeshur në afërsi të pompës së benzinës në Stenkovec.

  Përplasja ka ndodhur në momentin kur automjeti Mazda me targa të Shkupit i ka prerë rrugën me qëllim që të hyjë në pompën e benzinit Mercedesit me targa të Shqipërisë që vinte në drejtim të Shkupit.
  Të pesë persona të lënduar janë dërguar në spital, nga kjo përplasje nuk ka të vdekur dhe janë jashtë rezikut për jetë.

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Shqiptari nga Shkupi “selam” Merkelit para Bundestagut Gjerman

  Shqiptari nga Radusha e Shkupit i shkruan Merkelit “Frau Merkel duam punë”. Ai para ndërtesës së Qeverisë në Berlin të Gjermanisë...

  Mc.Donald’s rikthehet në Maqedoni?!

  Pas tetë viteve që kur u largua nga Maqedonia e Veriut, si duket brendi i njohur për ushqime të...

  Ramazani 2021, ja vendimet e Myftinsë së BFI – Shkup

  Në bazë të nenit 31/6 nga Kushtetuta e BFI në RMV, në mbledhjen e rregullt të anëtarëve të Myftinisë...

  Maqedoni: Dasmat ndalohen tërësisht

  Derisa zgjat kriza shëndetësore nuk mund të lejohet të punojnë restorantet për dasma. Vitin e kaluar i mbështetëm, por...