More

  Shkup: Dy të vdekur dhe disa të lënduar në aksident në qendër të qytetit

  Së paku dy persona kanë humbur jetën në aksidentin e mbrëmshëm në qendër të Shkupit, ndërsa disa të tjerë kanë mbetur të lënduar, shkruan Fakte. Sipas rabortit policor, aksidenti në të cilin ishin të përfshira pesë vetura, ka ndodhur në bulevardin “Boris Trajkovski”.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Ahmeti: Marrëveshja e Prespës si ajo e Ohrit

  Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, në 3 vjetorin e nënshkrimit të marrëveshjes së Prespës, ka theksuar se qytetarët e...

  BFI: As këtë vit nuk mund të kryhet haxhi

  Bashkësia Fetare Islame e Maqedonisë së Veriut ka njoftuar, se as këtë vit nuk mund të kryhet haxhi. Siç sqarojnë...

  SHQIPËRI, 29 QENDRA SHËNDETËSORE TË REJA NGA THETHI NË KSAMIL

  Prej sot 29 qendra të reja shëndetësore nga Thethi në Ksamil do të jenë të hapur në pritje të...

  Shefqet Krasniqi shtrihet në Spital, i rëndohet gjendja pasi u infektua me virus

  Hoxhë Shefqet Krasniqi është infektuar me COVID-19. Gazeta inFokus mëson se hoxhë Krasniqi është shtrirë në Klinikën Infektive pasi iu...