More

  Shtrenjtohen derivatet e naftës

  Komisioni Rregullator për Energjetik i ka publikuar çmimet e reja të derivateve të naftës.

  Çmimi i EUROSUPER-95 rritet për 0.5 denarë dhe një litër do të kushtojë 71 denarë.

  Çmimi i EUROSUPER-98 do të rritet për 1 denarë dhe një liderë do të jetë 73 denarë.

  Të njëjtën rritje do të ketë edhe dizeli. Një litër do të kushtojë 62.5 denarë.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Afrim Gashi në pragë të zgjedhjeve takohet me përfaqësuesit e OSBE – ODIHR në Shkup

  Kryetari i Alternativës, Afrim Gashi, i shoqëruar nga nënkryetari i partisë, Lulzim Aliu, aktualisht edhe Shef i Shtabit Qendror...

  Pakënaqësi në ASH- Saraj, jep dorëheqje kryetari i nëndegës Rashçe

  Kryetari i nëndegës së vendbanimit Rashçe Fidush Abdiu, jep dorëheqje nga ky funksion, pasi që shpreh pakënaqësi për vendimet...

  Çairit ju shtua edhe një kënd super-modern për fëmijë (FOTO)

  Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu njofton se Çairit prej sot ju shtua edhe një kënd super-modern për...

  Protesta për tragjedinë në Tetovë, kërkohet përgjegjësi dhe drejtësi

  Në Tetovë po mbahen protesta si shenjë revolte ndaj zjarrit që dogji spitalin modular në Tetovë. Protestuesit thonë se...