More

  Sot mbahet takimi komemorativ për aktorin, Luran Ahmeti

  Teatri Shqiptar në Shkup, sot do të realizojë takim komemorativ për aktorin Luran Ahmeti.
  Takimi mbahet në ora 14:00, në objektin e Teatrit Shqiptar të Shkupit.
  Ahmeti, ndërroi jetë më 25 mars 2021 pasi ishte i infektuar nga Covid-19.
  Për disa ditë ishte i shtrirë në Klinikën Infektive në Shkup, por sërish nuk arriti të luftojë virusin.

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Erdogan uron Osmanin për postin e presidentes: Marrëdhëniet vllazërore do të forcohen edhe në epokën e re

  Në një postim në Facebook, Erdogan tha se ka uruar Osmanin përmes një telefonate, ku u diskuta për marradhëniet...

  37 viktima dhe 301 raste të reja me Cvoid-19, mbi një mijë të shëruar

  Gjatë 24 orëve të fundit në mbarë vendin nga 1.431 teste të kryera janë regjistruar 301 raste të reja...

  Hasani: Pandemi ka pasur edhe në kohën e profetit Muhamed, masat i sollëm që me qetësi të kalojmë festat

  Zëvendës ministri i Shëndetësisë, Ilir Hasani në konferencën e sotme për shtyp tha se masat restriktive kanë qenë të...

  Nga sot, fermerët mund të aplikojnë për subvencione

  Aplikimi për marrjen e subvencioneve bujqësore fillon sot, dhe do të zgjasë deri më 31 maj të këtij viti....