More

  “Tango” hiti milionësh i Nikkos që po dëgjohet kudo

  Në industrinë e muzikës moderne shqiptare, ka shpërthyer një emër i ri, një artist “cool”, i quajtur Nikko.

  Nikko, ka lindur në Gjilan, por jeton dhe vepron në Suedi.

  Ai nisi të merret me muzikë qysh në moshë të hershme, por vetën në vitin 2020 sjelli projektin e parë me titull “Sjena Shok” në bashkëpunim me Adolin. Më pas erdhi bashkëpunimi me Kevin Edmond në këngën “Suave”.

  Tutje Nikko vjen me “E Pa Fat” dhe këtë vit ai lansoj videoklipin e këngës “C’est La Vie” bashkë me Goodboylili.

  Nikko është frymë ndryshe në tregun aktual dhe kënga e tij e fundit me titull “Tango” e ka dëshmuar fuqishëm këtë fakt.

  “Tango” ka kapur milionshin vetëm për pak ditë, duke u bërë një nga projektet e reja më të dëgjuara.

  Ja edhe bashkëpunëtorët në projekt:

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Protesta për tragjedinë në Tetovë, kërkohet përgjegjësi dhe drejtësi

  Në Tetovë po mbahen protesta si shenjë revolte ndaj zjarrit që dogji spitalin modular në Tetovë. Protestuesit thonë se...

  Largimi i Salah nga Liverpool, Klopp: Nuk jam i përfshirë në këtë proces

  Traineri i Liverpoolit nuk dha asnjë informacion në lidhje me rinovimin e kontratës së Mohamed Salah. “E vetmja gjë që...

  Komuna Saraj me njoftim të rëndesishëm për banorët

  Ditëve të fundit vërehet një fenomen i ndezjes së zjarreve bujqësore por edhe deponive të egra gjithandej teritorit të...

  BDI zbulon slloganin për Zgjedhjet lokale – Zgjidh Jetë, Voto Blertë

  “Zgjidh Jetë, Voto Blertë”- është sllogani i Bashkimit Demokratik për Integrim për zgjedhjet e ardhshme lokale që do të...