More

  Tayna tërheq vëmendjen e futbollistit të Real Madrid?!


  Futbollisti i njohur i Real Madridit, Vinicius, ka shprehur dhe njëherë publikisht pëlqimin për këngëtaren shqiptare, Tayna.

  Gjatë ditës së djeshme këngëtarja ishte në një live në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera tregoi detaje rreth publikimit të këngës së saj më të re dhe braziliani i bërë një koment me ‘emoji’ të zemrës.

  Ndërsa, disa kohë më parë ishte futbollisti që kishte shpërndarë këngën e Taynës në rrjetet sociale, ku më pas këngëtarja në një emision zbuloi disa mesazhe me të.

  Në bisedë duket se nuk kanë folur gjatë, megjithatë ata kanë shkëmbyer edhe zemra.

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Liderët e partive shqiptare në Maqedoni urojnë Vjosa Osmanin

  Liderët e partive shqiptare në Maqedoni kanë uruar Vjosa Osmanin për zgjedhjen e saj për President të Republikës së...

  Vjosa Osmani zgjedhet Presidente e Kosovës

  Kuvendi i Kosovës sapo e zgjodhi Vjosa Osmanin për postin e Presidentit të Republikës së Kosovës. Me 71 vota...

  Vjosa Osmani dështon të zgjidhet presidente

  Vjosa Osmani ka arritur ta kalojë me sukses raundin e parë për t’u bërë presidente, pasi pjesëmarrës në votim...

  35 viktima, 734 të infektuar me Covid-19 dhe 621 të shëruar

  Ministria e Shëndetësisë, informon se gjatë 24 orëve të fundit nga 3.246 testime të realizuara, 734 persona kanë rezultuar...