More

  Tayna tërheq vëmendjen e futbollistit të Real Madrid?!


  Futbollisti i njohur i Real Madridit, Vinicius, ka shprehur dhe njëherë publikisht pëlqimin për këngëtaren shqiptare, Tayna.

  Gjatë ditës së djeshme këngëtarja ishte në një live në rrjetin social “Instagram”, ku ndër të tjera tregoi detaje rreth publikimit të këngës së saj më të re dhe braziliani i bërë një koment me ‘emoji’ të zemrës.

  Ndërsa, disa kohë më parë ishte futbollisti që kishte shpërndarë këngën e Taynës në rrjetet sociale, ku më pas këngëtarja në një emision zbuloi disa mesazhe me të.

  Në bisedë duket se nuk kanë folur gjatë, megjithatë ata kanë shkëmbyer edhe zemra.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Maqedoni: Incident i armatosur, plagoset një person

  Një person nga Dibra mbrëmë është plagosur me armë zjarri dhe për shkak të seriozitetit të lëndimeve, pas ndihmës...

  Rexhepi: Koridori 8 ëndërr 160 vjeçare

  Zëvendësministri i transportit dhe lidhjeve Bekim Rexhepi në TVM2 në emisionin Ritmi i ditës shpjegoi për koridorin e 8...

  Juristja Lindita Neziri-Ceka, doktoron në shkencat e drejtësisë

  Sot në Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë, para komisionit nën mentorimin e prof. dr. Abdulla Azizi, juristja Lindita...

  Ahmeti: Marrëveshja e Prespës si ajo e Ohrit

  Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, në 3 vjetorin e nënshkrimit të marrëveshjes së Prespës, ka theksuar se qytetarët e...