More

  Të shtëna me armë, katër të vrarë – mes tyre edhe një fëmijë

  Katër njerëz, duke përfshirë një fëmijë, u vranë nga të shtënat me armë në një kompleks zyre në Orange, Kaliforni, të mërkurën në mbrëmje, tha një zyrtar i policisë.

  Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, një person i pestë u transportua në një spital lokal në gjendje kritike me një plagë me armë zjarri, tha togerja Jennifer Amat.

  “… oficerët arritën pas një telefonate për të shtëna 202 W. Lincoln”, ka thënë Amat gjatë një konference për shtyp, duke shtuar se oficerët hasën të shtëna me armë në vendin e ngjarje

  Sipas saj, një i dyshuar u transportua në spital. I dyshuari pësoi një plagë me armë zjarri dhe është gjendje kritike, tha ajo.

  Departamenti i Policisë nuk ka dhënë ndonjë informacion tjetër në lidhje me të dyshuarin ose në lidhje me viktimat.

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Parashikimi i motit për sot

  Moti do të jetë me diell me erë të dobët deri në mesatare nga drejtimi verior. Temperatura e mëngjesit...

  Ekspozita dhe Libri i Prof.Dr. Ismail Ahmedit në qendër të vëmendjes në Emiratet e Bashkuara

  Në kornizën e bashkëpunimit mes Ambasadës së RMVsë në Emiratet e Bashkuara Arabe-Abu Dhabi dhe Institutit të Trashëgimisë Kulturore...

  Rriten pagat e Policisë Pyjore te Maqedonisë

  Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Arjanit Hoxha, bëri të ditur se Policia Pyjore pas 22 vitesh...

  Shqiptari nga Shkupi “selam” Merkelit para Bundestagut Gjerman

  Shqiptari nga Radusha e Shkupit i shkruan Merkelit “Frau Merkel duam punë”. Ai para ndërtesës së Qeverisë në Berlin të Gjermanisë...