More

  Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë


  Sonte rreth orës 21:30 është raportuar për të shtëna me armë zjarri në afërsi të rrugës ”Haxhi Zeka” në Prishtinë. Fatmirësisht nga të shtënat me armë zjarri nuk pasur persona të lënduar. Këtë e ka bërë të ditur për rtv21.tv, zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti. “Menjëherë pas marrjes së informatës policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet lidhur me rrethanat që karakterizojnë rastin. Nga të shtënat nuk ka pasur persona te lënduar”, ka thënë Ahmeti, duke shtuar se aktualisht po vijon puna policore për identifikimin e të dyshuarve dhe lokalizimin e vendndodhjes së tyre.

  /Derveni.info

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  PD nuk do i njohë zgjedhjet. Basha takon drejtuesit e partisë

  Në mbledhjen që zhvilloi mbrëmjen e së hënës më krerët e degëve dhe sekretarët e PD-së në rrethe kryedemokrat...

  Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë

  Sonte rreth orës 21:30 është raportuar për të shtëna me armë zjarri në afërsi të rrugës ”Haxhi Zeka” në...

  LSDM dhe VMRO përplasen për gjendjen ekonomike në vend

  Rezultatet ekonomike të vendit përsëri shihen dhe transmetohen ndryshe nga qeveria dhe opozita. Në kohë të pandemisë, për njërën...

  Rekord, Ethereum për herë të parë tejkalon vlerën e mbi 3 mijë dollarëve

  Kriptovaluta Ethereum, për herë të parë ka kaluar vlerën e 3 mijë dollarëve në disa prej bursave kryesore, përfshirë...