More

  Teatri Tetovës në bashkëpunim me I.N Teatri shqiptar për fëmijë dhe të rinj-Shkup, do të shfaqë “LOJRA NË OBORRIN E PASMË”


  ❗Shfaqje për të rinj (+16)

  06 Nëntor (e shtunë) ora 19:00!

  ◾Teatri Tetovës në bashkëpunim me I.N Teatri shqiptar për fëmijë dhe të rinj-Shkup,
  do të shfaqë “LOJRA NË OBORRIN E PASMË”!

  Autor: EDNA MAZYA
  Regji: AGON MYFTARI

  Interpretojnë: DEA PAJAZITI
  MUMIN ABDULLAHI
  GËZIM ZHERKA
  ELDIN SHIROKI
  FLAKRON ALIU
  BESFORT IDRIZI

  Skenografia: SIMONA DIMOVSKA
  Kostumografia: INES GOLJA

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Alarm në qendër të Shkupit

  Televizioni Klan Maqedoni para pak minitash ka raportuar se eshte bllokuar një pjesë e qendrës së Shkupit. Ja edhe postimi...

  Alternativa pritet të marrë 2 ministra 3 zv/ministra dhe 25 drejtori

  Bekim Sali nga Alternativa për TV21 është deklaruar në lidhje me zërat se Alternativa synon të merr Ministrinë e...

  Austri, 7 mijë euro gjobë ose burg për ata që refuzojnë vaksinën

  Ata që refuzojnë vaksinimin në Austri pasi masa për vaksinimin e detyrueshëm të hyjë në fuqi do të gjobiten...

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup jep njoftimi, nga ky muaj do të ndryshojnë terminet për viza pune

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup njofton se nga muaji shkurt do të ndryshojnë terminet për viza pune dhe se...