More

  Tërmet në Shqipëri

  Një tërmet është regjistruar pak minuta më parë në Shqipëri. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane, tërmeti ka qenë me magnitudë 3.4 ballë të shkallës rihter.

  Thellësia ka qenë rreth 2 kilometra, ndërsa epiqendra e saj ishte rreth 21 kilometra larg qytetit të Durrësit dhe 16 kilometra nga qyteti i Krujës.

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Fjalët përfundimtare të mbrojtjes për rastin “Thesari”

  Në Gjykatën Themelore Penale sot pritet që mbrojtja në rastin “Thesari” të jep fjalët përmbyllëse. Kjo lëndë ka të bëjë...

  Tërmet në Shqipëri

  Një tërmet është regjistruar pak minuta më parë në Shqipëri. Sipas Qendrës Sizmologjike Evropiane, tërmeti ka qenë me magnitudë...

  Parashikimi i motit për sot

  Moti me vranësira dhe i ftohtë dhe me reshje shiu, në male dhe në pjesët më të larta të...

  Liderët e partive shqiptare në Maqedoni urojnë Vjosa Osmanin

  Liderët e partive shqiptare në Maqedoni kanë uruar Vjosa Osmanin për zgjedhjen e saj për President të Republikës së...