More

  Valon Syla i përgjigjet ashpër mërgimtares: Boll keni la sholje e nevojtore të WC’së atje, pushoni tash

  Sot një mërgimtare i ka dërguar një mesazh gazetarit, Valon Syla.

  Në një lidhje direkte në emisionin “Gjesi Summer”, kjo grua nga Zvicra që ka ardhur në pushime në Kosovë, ka thënë se ka dëshirë që t’ia dërgojë një mesazh Sylës.

  “Qatij Valon Sylës një përshëndetje të madhe, të marroftë Allahu, me kanë si ti në shole të WC bi edhe ia lëshoj ujin, për gërrnaçat që po thotë”, ka thënë ajo.

  E që këtij mesazhi i është kundërpërgjigjur gazetari Valon Syla, duke i thënë pushoni, kënaquni edhe mësoni not se keni me shku në deti, po ju nxë ndonjë taksirat.

  “Oj ti grue, rri more knaqu se ke ardhë në pushim. Boll keni la sholje e nevojtore të WC’së atje… pushoni knaqnu, edhe mësoni not se keni me shku në deti, po ju nxen naj taksirat…”, ka shkruar Syla në mbishkrimin e videos në të cilën ka folur mërgimtarja.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Prej sot, për hyrjen në Gjermani vlejnë rregulla të reja

  Saktësisht nga 1 gushti, gjegjësisht që nga mesnata e mbrëmshme, ashtu siç ishte paralajmëruar, vlejnë rregulla të reja për...

  FOTO/ Matka mori pamje të shëmtuar, mbeturina gjithandej për fundjavë të zgjatur

  Për shkak të festës së 2 Gushtit – Ditës së Ilindenit, që është festë shtetërore në Maqedoninë e Veriut,...

  Fillon bekatonizimi i rrugës prapa shkollës fillore në Bukoviq

  Sot ka filluar puna për bekatonizimin e një nga rrugëve më të mëdha në vendbanimin. Komuna apelon që banorët e...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryjë një erë e lehtë në drejtim...