More

  Vdes aktori Rasim Thaçi-Cima

  Ka vdekur sot në moshën 70 vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi Cima.

  Lajmi është i ditur nga familjarët e aktorit.

  Ai ka disa ditë që ishte duke vujtur nga Covid-19 dhe ishte i shtrirë në Klinikën infektive.

  Rasim Thaçi, i cili për publikun njihet si Cima do të mbetet në kujtesën e publikut me rolet e tij të shumta komike.

  [adsforwp id=”30090″]

  Burger

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Arrestohen dhjetëra persona për falsifikim të dokumenteve të udhëtimit mes tyre edhe polic

  Aksion i madh policor është duke u realizuar nga Ministria e Punëve të Brendshme në Shkup Deri më tani, siç...

  SI TË JENI TË SUKSESSHËM EDHE NËSE NUK DËSHIRONI TË BËHENI MENAXHER/E?

  ​ Si të jeni të suksesshëm edhe nëse nuk dëshironi të bëheni menaxher/e? Ka njerëz të cilët ëndërrojnë të marrin...

  Autobusët në Shkup do të qarkullojnë deri në ora 20:00

  Për shkak të orës policore, e cila prej sot fillon në ora 20:00, ndryshimet në qarkullim do të kenë...

  23 shkelje të orës policore, 481 gjoba për mosmbajtje të maskës

  Nga ora 22:00 e ditës djeshme (05.04.2021) deri më sot në ora 05:00 Ministria për Punë të Brendshme ka...