More

  Vrasja makabre e 8 vjeçarit, nëna e Mateos: Dua ta djegin të gjallë, do të marr hakun e djalit

  Gjykata e Fierit ka lënë në burg autorin e vrasjes së 8 vjeçarit Mateo Vasiu në Fier.

  Ngjarja e rëndë ka ndodhur dy ditë më parë ku 38 vjeçari Klodian Çalamani, vrau dhe groposi vogëlushin.
  nëna e vogëlushit në një deklaratë për mediat është shprehur se ajo nuk do të ndalet dhe do të presë përditë para gjykatës derisa të marrë hakun për djalin e saj.

  “Më mori një foshnjë më mori një 8 vjeçar i tha Mateo më merr një bukë, do iki te shtëpia ma groposi i vuri dheun nga lart dhe bëri sikur nuk ndodhi gjë. Ku është Mato kërkoja se do ta gjeni tha. Dua ta djegin, dhe ti them çunin e mora hakun si mama. Do të presim përditë këtu do rri unë si nënë”, ka thënë ajo.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Alarm në qendër të Shkupit

  Televizioni Klan Maqedoni para pak minitash ka raportuar se eshte bllokuar një pjesë e qendrës së Shkupit. Ja edhe postimi...

  Alternativa pritet të marrë 2 ministra 3 zv/ministra dhe 25 drejtori

  Bekim Sali nga Alternativa për TV21 është deklaruar në lidhje me zërat se Alternativa synon të merr Ministrinë e...

  Austri, 7 mijë euro gjobë ose burg për ata që refuzojnë vaksinën

  Ata që refuzojnë vaksinimin në Austri pasi masa për vaksinimin e detyrueshëm të hyjë në fuqi do të gjobiten...

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup jep njoftimi, nga ky muaj do të ndryshojnë terminet për viza pune

  Ambasada e Gjermanisë në Shkup njofton se nga muaji shkurt do të ndryshojnë terminet për viza pune dhe se...