More

  Xavi do të jetë traineri i ri i Barcelonës?!

  Xavi Hernandez me shumë gjasë do të jetë trajner i Barcelonës.

  Raportimet e fundit nga Gerard Romero, gazetari spanjoll, bëjnë të ditur se është arritur një marrëveshje mes Xavi dhe Barcelonës.

  Thuhet se skuadra ka vendosur qysh të mërkurën e kaluar që të emërojnë Xavin si kryetrajner, përcjell Periskopi. Aty ishte arritur dakordimi edhe për kushtet në aspektin ekonomik.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Gropë 10 metra e thellë, mbyllet aksi rrugorë Dibër-Mavrovë

  Që në orën 8 në mëngjes për komunikacion është mbyllur rruga rajonale Dibër – Mavrovë, tek Banja Kosovrast, për...

  Parashikimi i motit për sot

  Moti sot pritet të jetë kryesisht me vranësira, me shi të kohëpaskohshëm gjatë paradites. Temperatura maksimale pritet të jetë nga...

  Sot votojnë personat e sëmurë, të pafuqishëm dhe të burgosurit

  Të drejtë vote në këto zgjedhje lokale kanë gjithsej 1 milion e 824 mijë e 864 persona, shkruan Alsat....

  Ganiu-Shilegov: Rrugën ‘Cvetan Dimov’ do ta bëjmë me 6 korsi

  Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu së bashku me kryetarin e Qytetit të Shkupit Petre Shilegov, premtoi tre...