More

  Zijadin Sela viziton Kondovën dhe Krushopekun

  Kryetari i Aeancës për Shqiptarët Zijadin Sela dje ka vizituar disa vendbanime të komunës së Sarajit në kuadër të kampanjës zgjedhore në mbështetje të kandidatit të Koalicionit ASh-AAA në Saraj Qerim Mamuti.

  Gjatë takimit me banorët e Kondovës dhe Krushopekut ai ka qenë i shoqëruar nga  deputeti i zonës Abdulla Saliu si dhe bartësi i listës së këshilltaëve Ertan Demiri.

  /Derveni.info

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Gropë 10 metra e thellë, mbyllet aksi rrugorë Dibër-Mavrovë

  Që në orën 8 në mëngjes për komunikacion është mbyllur rruga rajonale Dibër – Mavrovë, tek Banja Kosovrast, për...

  Parashikimi i motit për sot

  Moti sot pritet të jetë kryesisht me vranësira, me shi të kohëpaskohshëm gjatë paradites. Temperatura maksimale pritet të jetë nga...

  Sot votojnë personat e sëmurë, të pafuqishëm dhe të burgosurit

  Të drejtë vote në këto zgjedhje lokale kanë gjithsej 1 milion e 824 mijë e 864 persona, shkruan Alsat....

  Ganiu-Shilegov: Rrugën ‘Cvetan Dimov’ do ta bëjmë me 6 korsi

  Kryetari i Komunës së Çairit Visar Ganiu së bashku me kryetarin e Qytetit të Shkupit Petre Shilegov, premtoi tre...